KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12916539
nr 1291 6539
Lennart Iverus
(1930-2012), Sverige
Akvarell, Landskap med hus. Signerad, bladets mått: 19x23 cm
Lennart Iverus, svensk bildkonstnär född 1930, död 2012.
Utrop:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:32:33
Lennart Iverus
Läs mer om Lennart Iverus